Şanlıurfalı iş insanı Abdülkadir Göncü uzun seneler inşaat sektöründe faaliyet göstermiştir. Özellikle Şanlıurfa iline büyük projeler kazandıran Göncü bu işlerin tümünü 1982 yılında kurduğu Göncü İnşaat ile gerçekleştirmiştir. Her zaman başarılarıyla gündem olmayı başaran Abdülkadir Göncü yaşadığı il haricinde farklı illerde de faaliyet göstermiştir. Söz konusu bu iller Antalya, Ankara, Gaziantep, Samsun ve Amasya olmuştur. Projelerinde işinde uzman bir kadroyla çalışmayı planlamış olan Abdülkadir Göncü doğruluk ve dürüstlük ilkesini benimsemiştir.

Uzun seneler ticari faaliyetlerde bulunan Abdülkadir Göncü sosyal kişiliğiyle dikkat çekmektedir. Ticari faaliyetlerinde yeniliklere açık olan Göncü projelerini tamamlarken özgünlük katmayı başaran ender işletmelerden biri olmuştur. Modern çizgilerden ve kullanışlılık gerektiren planlamaları projelerine uygulamaktan çekinmeyen Abdülkadir Göncü her dönem yenilikleriyle adından söz ettirmiştir. Şanlıurfa ilinde inşaat sektörü dışında, hırdavat ve akaryakıt sektöründe de faaliyetlerde bulunan Göncü bu alanlarda da başarı yakalamış ve çalışmalarını uzun seneler sürdürmeyi başarmıştır.

Şanlıurfa halkı tarafından sevilen ve sayılan bir iş insanı olan Göncü sosyal yardım projeleriyle de anılmıştır. Özellikle Abdülkadir Göncü Anadolu Lisesi ile bir eğitim kurumunda adının geçmesi yardımsever kimliğinin ön plana çıktığını göstermiştir. Birçok kurum ve kuruluşlardan plaket ve başarı belgesi alan iş insanı inşaat sektörünün başarılı bireyleri arasında yerini almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Yalnız Bilişim ve Teknoloji

Yalnız Bilişim ve Teknoloji, işletmenizin web varlığı için gereksinim duyduğu hızlı, güvenli…

Testnet, Devnet ve Mainnet Nedir?

Blok zinciri ağları önemli ölçüde farklılık gösterse de çoğu, deney ve geliştirme için bir test ağı ve/veya devnet ile birlikte canlı bir ana ağ …

Profesyonel Teknoloji Haberleri

Teknoloji, hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaya devam ediyor. Sağlık, eğitim ve ulaşım…

Antalya’da, eşi terk edince evini yakıp komşusunu bıçakladı

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Aşağı Işıklar Mahallesi Mücevhir Sokak’taki prefabrik evde kiracı olarak ikamet etmekte olan Fatih K …