Bankaların Eft Saatleri – Banka Banka Saatler


Tüm bankaların eft saatleri başlangıçları ve bitişleri bakımından tek tek sitemize ekledik. Her bankanın eft saatlerini öğrenebilirsiniz. Tüm bankaların eft saatleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle bu saatler bankalara göre değişiklik gösterdiği için göndereceğiniz para işlemi için bankanızın eft saatleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Bu doğrultuda eft yapmanız doğru olacaktır. Yoksa eft işleminiz bir ertesi güne ya da eğer Cuma günü ise işleminizin hafta sonuna kalma olasılığı oldukça yüksektir. Bu nedenle aşağıda ki bankalar arasından sizin eft işlemini gerçekleştireceğiniz banka hangisi ise bakarak işleminizi ona göre yapmanızı tavsiye ederiz. Bu saatler dahilinde eft yapmak en doğru seçenek olacaktır.


A Bank veya diğer ismi ile Alternatif Bank olarak da bilinen bu banka eft saatleri başlangıcı sabah saat 08.00 ile Akşam 17.00 arasında olmaktadır. Bu saatler arasında gönderim yapmanız dahilinde diğer bankaya ulaşacaktır. Gönderdiğiniz transfer maksimum 30 dakika içerisinde karşı bankaya ulaşmış olacaktır.


İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı veya banka içerisinden yapacağınız eft de saat fark etmemektedir. Hepsi aynı saat içerisinde gerçekleşecektir. Bu nedenle Akbank eft saatlerini bilmeniz gerekir. Akbank eft saatleri sabah 09.00 da başlayıp akşam 17.00 da bitmektedir. Eğer bu saatler içerisinde eft işlemi yaparsanız işleminiz gerçekleşecektir. Fakat işleminiz bu saatler dışında ise ertesi güne ve Cuma günü ise de Pazartesi gününe kalacaktır. Akbank hesabınız üzerinden eft yapmadan önce bu saatleri dikkate almanızda tavsiye vardır. Akbank eft gönderme işlemi ortalama 10 ile 30 dakika arasında karşı banka hesabına geçecektir.

Albaraka Türk eft saatleri sabah saat 09.00 da başlayıp öğle saatleri dahil işlem gerçekleştirebilirsiniz. Eft işlemi en son akşam 17.00 da yapılmaktadır. İnternet bankacılığı veya normal şubelerden bu saatler içinde transfer işlemi yapabilirsiniz.


Anadolu Bank eft saatleri bir çok bankaya göre işlem saatleri değişiklik göstermektedir. Eft saatleri sabah 08.00 da başlayıp akşam 17.00 da sona ermektedir. Bu saatler içerisinde rahatlıkla eft yapabilir ve paranızı istediğiniz bankaya gönderebilirsiniz.


Burgan Bank eft saatleri sabah 09.00 da başlayıp akşam 16.30 da sona ermektedir. Bu saatler içinde yapacağınız eft işlemi karşı bankaya ulaşacaktır. Anlaşıldığı gibi diğer bankalara göre bu banka en son eft saatini akşam üstü 16.30 da yapmaktadır. Bu saatler dışında yapacağınız gönderi ertesi güne veya Cuma günü ise Pazartesiye kalacaktır.


Denizbank eft işlemlerini saat 08.00 da başlayıp akşam üstü 16.30 da bitmektedir.  Bu saatler arasında eft işlemini yapabilirsiniz ve işleminiz maksimum 30 dakika içerisinde karşı bankaya ulaşacaktır.


Garanti Bankası ülkenin en iyi bankalarından biri olduğu ve çok çalıştığı aşikar. Bu sebepten dolayı müşterilerini mağdur etmemek için sabah 09.00 da başlayıp eft saatleri 17.15 de bitmektedir. Yapacağınız eft işlemi maksimum 30 dakika sürmektedir.


Halk Bank eft saatleri sabah 08.00 da başlayıp eft saatleri de 16.30 da bitmektedir. Bu saatler içinde yapacağınız para transferi karşı bankaya kısa süre de geçecektir.


İng Bank eft saatleri hafta içi sabah saat 08.30 da başlıyor. Bu saatler içerisinde farklı bir bankaya para gönderim işlemi yapabilirsiniz. Eft bitiş saati ise de 17.15 en geç bu saatte eft yapabilirsiniz. Eğer Cuma günü ise bu saatten sonra yapacağınız eft Pazartesiye kalacaktır.


Kuveyt Türk Katılım bankası olarak bilinen bu banka sabah saat 09.00 da eft gönderim zamanı başlıyor ve 17.20‘ye kadar eft işlemi kabul etmekte olup, bu saatler arasında karşı bankaya eft gönderimi yapabilirsiniz.


Odeabank farklı bir bankaya para gönderim olan eft işlemi sabah saat 08.30 da başlayıp akşam 17.00 da bitmektedir.


Finansbank eft saatlerine sabah saat 09.00 da başlamış olup akşam saat 17.15 arasında eft işlemleri yapılabilir. Enpara eft saatleri de aynı saatler içerisinde farklı bir bankaya para transferi yapılabilmektedir.


Şekerbank olarak bilinen çiftçilerinin adresi olan bu banka eft işlemlerine sabah 09.00 da başlayıp akşam saat 17.15 de bitirmektedir. Bu saatler içerisinde farklı bir bankaya ödeme veya para transferi yapabilirsiniz.


Teb bankası eft işlemleri sabah 09.00 da başlayıp akşam üzeri 17.15 de eft işlemlerini bitirmektedir. Bu saatler arasında para transferi yapabilirsiniz.


Türkiye Finans bankası katılım bankası olarak bilinmekte olup, bu bankanın eft saatleri sabah saat 09.00 da başlayıp akşam saatlerinde yani 17.15 de bitmektedir.


İş Bankası eft saatleri günün sabah saatlerinde olan 09.00 da başlayıp akşam 17.00 da bitmektedir. Bu saatlerden sonra eft işlemi yapamazsınız. Daha doğrusu yaparsınız fakat bir ertesi güne kalacaktır.


Vakıf bank eft saatleri inceleyecek olursak, bu banka eft işlemlerine sabah saat 09.00 da başlayıp ikindi saatlerinde 16.30 da son vermektedir. Eğer bu banka da bir hesabınız var ise bu saatlere özellikle eft bitiş saatine önem vermenizde yarar vardır.


Yapı Kredi Bankası eft saatleri 09.00 da başlayıp akşam üstü 16.45 de bitmektedir. Bu saatler arasında yapacağınız eft karşı bankaya ulaşacaktır.

Bankaların Eft Saatleri - Banka Banka Saatler
Ziraat Bankası eft işlemlerine sabah saat 08.30 da başlayıp 17.00 da eft işlemlerini bitirmektedir. Bu saatler dahilinde yapacağınız eft karşı bankaya ulaşacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın