Bel Soğukluğu Nedir, Nasıl Anlaşılır, Nasıl Tedavi Edilir?


Bel Soğukluğu Belirtileri Nelerdir? Bel Soğukluğuna Ne İyi Gelir?

Bel Soğukluğu Nedir? Bel soğukluğu rahatsızlığı, cinsel ilişki yoluyla bulaşılan bir hastalıktır. Bu hastalık hem erkeklerde hemde kadınlarda görülebilmektedir. Bel soğukluğu ayrıca boğaz, göz, ağız ve anüsü de etkileyebilmektedir. Paniğe kapılmayın, bu rahatsızlığı doğal yöntemlerle tedavi etmenin bir çok yolu bulunmakta. Bu makale bel soğukluğuna ne iyi gelir konusunu ele almaktadır. Dilerseniz önce bu rahatsızlıktan emin olmak ve bel soğukluğu teşhisi koyabilmek için bel soğukluğu nasıl anlaşılır, erkeklerde ve kadınlarda belirtileri nelerdir, bunu öğrenelim.

Bel Soğukluğu Nasıl Anlaşılır? Bel Soğukluğu Belirtileri Nelerdir?

Erkeklerde Bel Soğukluğu Belirtileri ;

• Penis bölgesinde yanma ve ağrı

• Sıkça idrara çıkma

• Şişmiş testisler

• Çok koyu idrar

Kadınlarda Bel Soğukluğu Belirtileri ;

• Vajinal akıntı

• İdrar yaparken yanma

• Sık idrara çıkma

• Ağrılı cinsel ilişki

• Ateşlenme

• Boğaz ağrısı

Şimdi de bel soğukluğuna neler iyi gelir bel soğukluğunun tedavisi hakkında bilgiler verelim.

Bel Soğukluğuna Ne İyi Gelir? Tedavisi Nasıldır?

Doktorunuzla Görüşün ;

Bel soğukluğu hastalığında tıbbi tedavi görmeniz çok önemlidir. Bu hastalık tedavi edilmediğinde insan vücudunda daha bir çok hastalığa yol açabilmekte. Tedavi ettirmediğiniz bu hastalık kan ve eklemlerinize yayılarak çok daha büyük sorunlara öncülük edebilir. Bu bakımdan öncelikli yapmanız gereken madde kesinlikle doktor tedavisi görmeniz olacaktır.

Cinsel İlişkiye Ara Verin ;

Bel soğukluğu belirtilerine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız hiç değilse bu belirtilerden kurtulana dek cinsel ilişkiye girmemelisiniz. Cinsel ilişkiye girmeniz durumunda rahatsızlığınız daha da artarak iki taraf içinde ciddi problemlere yol açabilir.

Prezervatif Kullanın ;

Tedavi etmiş olduğunuz bel soğukluğuna bir daha yakalanmamak için cinsel ilişkilerinizde mutlaka prezervatif kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Prezervatifler sizi bulaşıcı hastalıklara karşı oldukça koruyabilmekte. Bu bakımdan her ne olursa olsun cinsel ilişkilerinizde prezervatif kullanmaya özen göstermelisiniz.

Keten Tohumu Tüketin ;

Bel soğukluğu hastalığına iyi gelen bitkisel yöntemler arasında keten tohumu bulunmaktadır. Kaynatmış olduğunuz keten tohumundan birer fincan hem siz hemde partneriniz içmelidir. Düzenli olarak bir hafta boyunca kaynatılmış keten tohumu tüketmeniz bel soğukluğu tedavisinde kullanılan en etkili yöntemlerden birisidir. Keten tohumu bel soğukluğuna ne iyi gelir sorusuna karşılık kullanılan en yaygın yöntemlerden birisidir.

Meyan Kökü Tüketin ;

Kaynatılmış olan meyan kökü de bir hafta boyunca düzenli bir şekilde kullanılmalıdır. Çoğu hastalığa deva olan meyan kökü bel soğukluğu hastalığında da kesinlikle çok etkilidir. Partneriniz de siz de gün içerisinde bir fincan tüketmeniz bizler tarafından önerilmektedir.

Önemli: Tüm bu bilgilerin sadece genel bilgilendirme amaçlı tavsiye bilgiler olduğunu, zamanla geçerliliğini yitirebileceğini unutmayınız ve sağlığınızla ilgili hayati önem taşıyan durumlarda mutlaka uzman hekime başvurunuz.

Sağlıklı günler geçirmeniz dileğiyle….

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın