Erik Dalı Ancak Bu Kadar Güzel Oynanabilirdi…


Erik Dalı Ancak Bu Kadar Güzel Oynanabilirdi. Özellikle gelin hanımın hem giderim hem oynarım edasıyla sergilediği performans izlemeye değer. Salonda bir müzik yankılanır kulaklarda ve bu müzik Ömer Faruk Bostan’ın çalıp söylediği erik dalının ilk versiyonudur. Sazlar erik dalı çalar da Ankaralı’lar durur mu? Kaşıkları eline alan gelin damat başlar oynamaya. Hem de ne oynamak. Belkide şimdiye kadar izlediğiniz erik dalı oyunlarının en iyilerinden. Özellikle de gelin hanımın hem giderim hem oynarım dercesine ve kaşıkları kırarcasına tutuğu tempo takdire şayan. Salondakilerin alkışları eşliğinde ortamı coşturan gelin damat ileride doğacak çocuklarına hatıra olarak gösterircesine ellerinden gelen en iyi performansı göstermişler ve tüm davetlilerden de tam not almışlar. Kırkbin defa maaşallah gelin damata. Onlar ersin muradına bizler çıkalım kerevetine.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın