Gelin Damat Ortalığı Yıkmış Resmen Yok Böyle Bir Oyun Mutlaka İzleyin


Nişanda erik dalıyla coşan gelin deyim yerindeyse resmen yıkmış ortalığı diyebiliriz. Şimdiye kadar paylaştığımız ve izlediğimiz erik dalı oyunlarının en iyilerinden birisi diyebiliriz. Tek kelimeyle mükemmel oynamışlar ve YouTube’de 13 milyon gösterim almışlar. Gelin ve damadımıza şimdiden bir ömür boyu mutluluk diliyor eğer henüz evlenmemişlerse yani düğünleri olmamışsa da Allah tamına erdirsin diyor sizleri bu güzel videomuzla başbaşa bırakıyor keyifli izlemeler diliyoruz efendim. Yine her zaman dediğimiz gibi onlar ersinler muradına bizler çıkalım kerevetine.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın