Gelin Kaynana Fena Döktürmüşler… Yok böyle gelin kaynana…


Kastamonu Yöresi Gelin kaynana kapışması, Kastamonulu gelinle kaynana fena kapışıyorlar.. Var mı böyle gelin kaynana. 

Gelin öyle bir kaval havası oynuyor ki resmen kaynanasına taş çıkarıyor. Evinde kaynanasıyla, tek başına, amatörce dans eden, kıvıran oynayan, şov yapan, oynak gelin videoları izleyin. Sizce gelin mi güzel oynuyor yoksa kaynanası mı bence gelin kaynanaya taş çıkarıyor, izleyin.

Evde canları sıkılan ve televizyonda da sevdikleri oyun havasının çalması üzerine gelin ve kaynana kafa kafaya veriyor ve başlıyorlar kaval havası oynamaya. Kaynana eski görmüş geçirmişler belli ama gelin de kaynanasından aşağı kalır değil deyim yerindeyse az oynak değil hani. Gelin ve kaynananın sergilediği bu güzel kaval havası oyununu kameraya çeken gelinin eşi olmalı ki o da alkışlarla tempo tutarak eşine ve annesine destek veriyor. Gelin öyle bir kaval havası oynuyor ki resmen kaynanasına taş çıkarıyor.

Bu ve benzer diğer birbirinden eğlenceli yöresel oyun videolarını web sitemizde bulabilir ve Duygulu Türküler isimli Facebook sayfamızı beğenerek oradan da yeni paylaşılan türkülerimizden anında haberdar olabilirsiniz efendim. Beğendiğiniz oyun havası videolarını sosyal medyada paylaşmanız ve her daim türkülerle kalmanız dileğiyle keyifli dinlemeler ve izlemeler efendim…

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın