Mükemmel Çiftten Mükemmel Erik Dalı Kaşık Oyunu


Harika çiftten izlemeye doyamayacağınız mükemmel bir erik dalı kaşık oyunu. Anlatmaya gerek yok izleyince göreceksiniz zaten. Tek kelimeyle harika mutlaka izleyin. Birbirlerine son derece mükemmel uyum sağlayan gelin ve damat kendilerini oyuna öyle kaptırmışlar ve ortaya böylesine güzel bir kareografi çıkmış. Özellikle de oyunun sonuna doğru damat beyin kaşıkları kırarak piste savurması da oyuna başka bir ahenk katmış ve davetlilerden tam not almış. Bunu salondan yükselen alkış seslerinden de çok rahat anlayabiliyoruz. Videonun yapımında emeği geçenlere teşekkür ediyor, çiftimize mutluluklar diliyor ve sizleri videomuzla baş başa bırakıyoruz.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın