Ne Böyle Çiftetelli Duydunuz Nede Böyle Oynayan Gördünüz


Ne Böyle Çiftetelli Duydunuz Ne de Böyle Çiftetelli Oynayan Gördünüz

Deyim yerindeyse oynak kızların kalça ve göbek şovları adeta yürek hoplatan cinsten ki şöyle; Ankara pavyon gecelerinden birinde gerçekleşmiş olan bu eğlenceli gecede kadınlar gecenin akışına ve hoparlörden yükselen çiftetelliye kendilerini öyle kaptırmışlar ki adeta müziğin akışına bırakmışlar kendilerini ve eğlencenin dibine dibine vurmuşlar. Hal böyle olunca da ortaya kıvrak danslarıyla izleyenlerin ağzını açık bırakacak cinsten bir dans figürü çıkmış.

Videoyu izlediğinizde de bize hak vereceğiniz üzere kızların kıvrak kalça ve göbek şovları gerçekten de yürek hoplatan cinsten olmuş. Bizler çok beğendik sizlerle de paylaşmak istedik umarız sizler de beğenir ve paylaşırsınız şimdiden hepinize iyi seyirler efendim.

Bu ve benzer diğer birbirinden eğlenceli yöresel oyun videolarını web sitemizde bulabilir ve Duygulu Türküler isimli Facebook sayfamızı beğenerek oradan da yeni paylaşılan türkülerimizden anında haberdar olabilirsiniz efendim. Beğendiğiniz oyun havası videolarını sosyal medyada paylaşmanız ve her daim türkülerle kalmanız dileğiyle keyifli dinlemeler ve izlemeler efendim…

Sosyal Medyada Paylaş Paylaş Twitter Google+

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın