Gündem 116 views 11 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (14 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

On parmak çalışma sayfamız açıldı. Bu sayfa da katiplik gibi sınavlara çalışabilir, katiplik mülakatı sınavına hazırlanabilirsiniz. Sayfamızda 1 dakika, 2 dakika ve 3 dakikalık yazım zamanları mevcuttur. Bu zamanlardan birini seçerek, istediğiniz zaman da yarışabilirsiniz.

Facebook Sayfamızı Beğenin Katip Alım İlanlarından Haberdan Olun –> Zabıt Katipliği İlanları

Belirtilen dakika aralıklarında en yüksek doğru ile yazan kullanıcılarımızın sıralaması yapılmakta. Bu sıralama da en yapılan doğru sıralamasına göre sıralama oluşturulmaktadır. En doğal bir yöntem ile on parmak yazma hızınızı geliştirebilirsiniz. Katiplik sınavı çıkmış metinler sayesinde en iyi şekilde yazma hızını arttırabilirsiniz. 2017 katiplik sınavı metinleri sisteme girilmiş olup bu sistem üzerinden metinlere rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Sayfaya ziyaret etmek için aşağıda ki görseli tıklayın.

Katiplik sınavına girebilmek için KPSS sınavından en düşük 70 puan alınması gerekmektedir. Bu sınavda alınacak bu puan sayesinde başvuru işlemi yapılabilir. Görseli tıklayarak çalışma sayfamıza gidebilir ve rahatlıkla çalışabilirsiniz. Çalışmalarınıza hiçbir engel olmayıp birçok makale arasında çalışma yaparak yazım hızınızı arttırabilirsiniz. 2017 Katiplik sınavına çalışabilir ve rakiplerinize karşı daha ön planda olabilirsiniz.

On parmak yazı yazmak için bol bol alıştırma yapmanız gerekmektedir.UYARI: Bu yazının tüm hakları Bilgihocasi.com'a aittir. "www.bilgihocasi.com" biçiminde aktif bağlantı verip açık kaynak göstererek kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip başlatılacaktır.

“On Parmak Çalışma Sayfası” üzerine 1 yorum

  1. Cansu Kara dedi ki:

    Çok güzel bir katiplik sayfası, sitenizde bulunan makalelere çalışarak çok iyi yere geleceğim inşallah

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir