Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Mart 2018

Yerli Coin, Sikke

Yerli Coin, Sikke
Lütfen, Yazımızı Değerlendirin ve Yorum Yapın...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Son zamanlarda oldukça yeni coinler çıkmaya başladı, bunların hepsinin başını çeken bitcoin ise başı çekmekte. Geçen yıllara oranla son 1 yıldır popülerliği gün geçtikçe artmaktadır. Uzun zamandır ülkemizde bir çok coin üretilmekte fakat birçoğu sahte veya içerik bakımından yetersiz olduğu için piyasadan yok olup gitmeye başlamıştır.

Bugün sizlere adından oldukça çok söz edilen yerli coin olan Sikke coin hakkında bilgi vereceğim. Bu coini diğerlerinden ayıran en önemli özelliği Ripple gibi önceden basılmış coin olmasıdır. Diğer bir önemli özelliğinden bahsetmek gerekir ise de oldukça hızlıdır. Diğer bitcoin ve altcoinleri alış satış sırasında veya cüzdana transfer işleminde oldukça beklemek gerekiyor. Ama bu coin de gönderim süresi sadece 1 saniye. Gönderim işlemi yaptıktan bir saniye sonra bu coin gönderdiğiniz hesaba ulaşmış oluyor.

Reklam Alanı

Diğer coinler de güvenlik son derece düşüktür. Örneğin bitcoin cüzdanınıza erişen bir kişi, hesabınızda ki tüm bitcoinleri anında farklı bir hesaba transfer etmek isteyebilir ve tüm bitcoinlerinize veda etmek zorunda kalmış olursunuz. Ama bu coinin en önemli özelliklerinden biri de günlük olarak gönderim limiti belirleme sistemidir. Bu sayede belirttiğiniz miktar haricinde asla gönderim yapılamamaktadır. Bu da sikke coinlerinizin güvenliği açısından oldukça önem taşımaktadır.

Piyasaya yeni girdiği için oldukça fiyatı ucuz ve ico kampanyası sebebi ile şuanda uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Aldığınız anda değer katacağı aşikar olan coinlerdendir.

Bir önceki yazımız olan Antminer S9 Kazançlı mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. ugur dedi ki:

    yüzde yüz yerli bir coin. Bu coini desteklemessek kimse milliyetcim demesin. Türkiyenin gururu olacak inşallah. SİKKE bizi aya götür!!

Yorum Yaz